Notifications

Estonian University of Life Sciences: Laborant

Employer:
Region:
Tartu County
Job Description:

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi toiduteaduse ja toiduainete tehnoloogia osakonna keemia üksus kuulutab välja konkursi vanemlaborandi ametikohale 1,0 töökoormusega.

Tööülesanded

  • laboritööde ettevalmistamine
  • töö kemikaalidega, lahuste valmistamine
  • õppejõudude assisteerimine laboritöödel ja teadustöös
  • laboriinventari korrashoid
Job Requirements:

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus (keemia või bioanalüütiku alane)
  • hea arvutiga töötamise oskus
  • eelnev laboritöö kogemus
  • väga hea eesti ja hea inglise keele oskus
  • korrektsus, täpsus, vastutus- ja kohusetunne, hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö valmidus
  • avatus uutele ideedele
Job Benefits:

Pakume

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • sõbralikku ja meeldivat kollektiivi akadeemilises keskkonnas
  • väljaõpet kohapeal, meeskonna tuge​
Job Time:
Full time
Additional Contact Info:

Lisainfo:

CV ja motivatsioonikiri palume saata aadressile avo.karus@emu.ee.

Täiendav informatsioon: Avo Karus, telefon +372 731 3740

Submit your CV

Contacts of organizer

Useful Information

Daily career information and ideas are provided by the Estonian Unemployment Insurance Fund's career web in minukarjäär.ee

visits by the last hour